Aktualności

Obóz tenisowy Karpacz 2016

IMG_1817W dniach 30.01-07.02 odbył się obóz organizowany przez nasza akademię. Zgrupowanie miało miejsce w ośrodku Family Tennis Camp w Ścięgnach koło Karpacza.

Obóz został podzielony na dwie grupy: dzieci w wieku 8-10 lat grających zieloną piłką i młodzież w wieku 13-19 lat trenujących wyczynowo.
Młodsi pracowali głównie nad techniką slajsa, volley’a, smecza i oczywiście nad grą punktową. Grupa starszych zawodników również skupiła się na technice i na poprawieniu wielu detali, na które nie ma tak naprawdę wiele czasu podczas sezonu a także na grze punktowej.

Zajęcia ogólnorozwojowe młodszej grupy ukierunkowane były na stabilizację i na odpowiedni stretching po ciężkich treningach tenisowych. Starsi natomiast pracowali nad stabilizacją grupy kulszowo – goleniowej, stabilizacją korpusu biodrowo – lędźwiowego, wzmacnianiem mięśni pośladkowych i oczywiście stretchingiem po całym ciężkim dniu pracy.

Wyjazd został urozmaicony przez wyjście do aquaparku w hotelu Gołębiewski, gdzie nasi zawodnicy mogli zregenerować się w kompleksie z różnymi rodzajami jakuzzi, saunami, biczami wodnymi i innymi atrakcjami.

Dzięki fantastycznej atmosferze udało się zdecydowanie polepszyć grę naszych podopiecznych i już wkrótce zapoznamy Was z ofertą na obóz letni.

IMG_1838 IMG_1839 IMG_1829 IMG_1822

IMG_1858IMG_1852IMG_1859IMG_1855

revolution slider plugins-->