Aktualności

Antek Michałowski w finale na Orle

925

W poprzedni weekend nasi starsi zawodnicy rywalizowali w dwóch turniejach. Jednym z nich był turniej kadetów OTK w Stalowej Woli, a drugim WTK młodzików w naszym klubie.

W turnieju rozgrywanym w naszym klubie wzięli udział Kajtek Kossakowski, Michał Dąbrowski i Antek Michałowski. Najlepszy występ zaliczył Antek, który dotarł do finału gry pojedynczej. Nasz zawodnik w turnieju był rozstawiony z numerem 3. W pierwszej rundzie pokonał Patryka Cieśluka 6/0 6/2, w drugiej Aleksandra Piekarskiego również bilansem 6/0 6/2. W ćwierćfinale Michałowski spotkał się z Karolem Romerem. Po prawie czterogodzinnym pojedynku Antek wygrał 4/6 7/6 (2) 6/1. W półfinale po bardzo dobrej i równej grze nasz zawodnik pokonał turniejową jedynkę Nicolasa Zygmunta 6/1 6/1. Niestety w finale Maks Grygołowicz był za mocny dla naszego podopiecznego i mecz zakończył się wynikiem 6/2 6/3 dla zawodnika z Olsztyna.

W zawodach w województwie podkarpackim wzięła udział Zuzia Filipecka i Patrycja Miazek. Dziewczyny razem w parze dotarły do półfinału gry podwójnej. W ćwierćfinale po bardzo zaciętym meczu pokonały parę Nebelska/Takmadżan 7/6 (1) 4/6 10/8. Niestety w półfinale musiały uznać wyższość Magdalenie Hędrzak i Zosi Rutkowskiej ulegając 1/6 0/6.

revolution slider plugins-->