Aktualności

Udane występy naszych zawodników

866 W dniach 18-21.04 odbył się szereg turniejów, w których wystąpili nasi zawodnicy. W turnieju WTK-5 kadetów wystąpili Janek Gryglas i Alan Bojarski. Dobry występ zaliczył ten drugi, który dotarł do ćwierćfinału gry pojedynczej i triumfował w grze podwójnej. W zawodach WTK-5 w kategorii juniorek wzięły udział Patrycja Miazek i Ania Derecka, która stanęła na pierwszym stopniu podium w singlu.

 

 

Alan w singlu w pierwszej rundzie w grze pojedynczej wygrał z Vai Han Binhem 6/0 6/0, drugiej rundzie pokonał Kacpra Longa 3/6 6/1 6/0, natomiast w ćwierćfinale musiał uznać wyższość starszego o dwa lata Marcina Guzowskiego. Po wyrównanej grze orłowianin przegrał 1/6 6/3 1/6. W grze podwójnej Bojarski wystąpił w parze z Patrykiem Frończukiem z Białej Podlaskiej. Chłopcy pokonali w pierwszej rundzie parę Gryglas Orzołek 6/1 6/2, w półfinale wygrali z parą Bobiński Sadomski 3/6 6/3 12-10. W finale Alan i jego partner okazali się lepsi od pary Guzowski/Long 6/3 4/6 10-3. Warto wspomnieć, że dwa tygodnie temu Alan również wystąpił w turnieju WTK-5 kadetów i również dotarł do ćwierćfinału singla i wygrał w grze podwójnej w parze z Patrykiem.

 

IMG_0735W zawodach juniorek znakomity występ zaliczyła Anna Derecka, która jako młodsza kadetka nie miała sobie równych i zwyciężyła w całym turnieju. W pierwszej rundzie zawodniczka Levina Valeriia oddała orłowiance walkowera, w drugiej w siostrzanym pojedynku Ania okazała się lepsza od Patrycji Miazek wygrywając 6/0 6/0. W finale nasza zawodniczka spotkała się z zawodniczką Martą Jaśkiewicz, która tydzień temu na turnieju w Sobocie okazała się lepsza wygrywając 7/5 6/1. Tym razem to Ania była górą wygrywając po bardzo dobrym meczu 6/4 6/1.

 

Gratulujemy wszystkim sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne starty.

 

revolution slider plugins-->