Aktualności

Udany start naszych zawodniczek w memoriale Ani Dolińskiej

IMG_2504W miniony weekend na kortach Legii odbył się turniej rangi Super Seria Memoriał Ani Dolińskiej do lat 16. W tych prestiżowych rozgrywkach wystąpiła duża grupa zawodniczek z naszego klubu: Patrycja Miazek, Zuzia Filipecka, Martyna Habrych, Nadia Brunzlow, Ania Derecka i Zuzia Dziewięcka.


Najwiekszym sukcesem może się pochwalić duet Brudzlow/Derecka, który w grze podwójnej dotarł do finału turnieju. Natomiast Martyna Habrych w parze z Olą Jeleń (KT Legia Warszawa) dotarła do półfinału.
Pierwsza para w meczu otwarcia rozpoczęła od wygranej z duetem Filipecka/Gielec, w którym zwyciężyła 0/6 6/2 10/3. W meczu ćwierćfinałowych Ania i Nadia pokonały parę Krygier/Rutkowska 6/4 6/4. W meczu półfinałowych dziewczyny spotkały się z parą Habrych/Jeleń. Po zaciętym meczu wynik końcowy brzmiał 2/6 6/2 10/6. W finale Orłowianki nie sprostały parze Pociej/Szczotka i po bardzo wyrównanym pojedynku uległy 3/6 7/5 8/10.

Gratulujemy sukcesów wszystkim naszym zawodniczkom i liczymy w przyszłości na więcej!!!

revolution slider plugins-->