Aktualności

Sukcesy, sukcesy i jeszcze raz sukcesy

Nasi zawodnicy w ostatnim okresie pokazali, że stać ich na osiąganie bardzo dobrych rezultatów na arenie krajowej i w imprezach mistrzowskich.

Zacznijmy od sukcesów naszego zawodnika Kajetana Kossakowskiego. Nasz zawodnik w ostatni weekend wystąpił w turnieju OTK w Zawadzie koło Opola. W singlu dotarł do ćwierćfinału, a grze podwójnej zajął 3 miejsce w parze z Karolem Romerem.

 
 

20160605_133657Kolejnymi dobrymi wynikami może pochwalić się Janek Gryglas. Na początku maja orłowianin wystąpił w turnieju WTK w Radomsku gdzie w grze podwójnej zajął drugie miejsce. W dniach 10-12.06.2016 nasz reprezentant doszedł do półfinału gry pojedynczej, natomiast w ostatni weekend Janek wystąpił w turnieju, który był rozgrywany na naszych kortach. w Grze pojedynczej Janek był trzeci, a w deblu stanął na drugim stopniu podium.

 

 

W image2dniach 13-19.06.2016 na kortach Legii Warszawa odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów i kadetek. Duża grupa dziewcząt reprezentowała barwy naszego klubu. Zuzia Dziewięcka pechowo odpadł w eliminacjach do turnieju. Martyna Habrych, Nadia Brundzlow, Ania Derecka niestety zakończyły swoją rywalizację na pierwszej rundzie. Zuzia Filipecka uległa w walce o ćwierćfinał turnieju. W grze podwójnej fantastycznym wynikiem może pochwalić się duet Brundzlow/Derecka. Dziewczyny już we wcześniejszych turniejach przygotowawczych pokazały, że stać je na osiągnięcie bardzo dobrego rezultatu. Orłowianki zdobyły brązowy medal po bardzo ciężkim i wyrównanym meczu musiały uznać wyższość pary Nadajewska/Wędrocha. Wynik końcowy brzmiał 6/4 4/6 11/9 na korzyść przeciwniczek.
W turnieju chłopców możemy się pochwalić dwoma brązowymi medalami, które zawisły na szyi Tomka Dudka.

 
 

W terminie, w którym odbywał się turniej na Legii w naszym klubie rozegrano turniej z Cyklu ITF Futures o puli nagród 10000$.W tych zmaganiach seniorskich miał możliwość wystąpienia wczesniej wspomniany Tomek Dudek. Była to jego pierwsza przygoda z zawodowym tenisem, w którym nie tylko gra sie o prestiż, ale już o pieniądze. Dla naszego zawodnika było to bardzo dobre doświadczenie i na pewno wyciągnie z tego startu odpowiednie wnioski. Również w turnieju zaprezentował się Ksawery Pociej, który na codzień trenowany jest przez jednego z trenerów naszej akademii. W grze podwójnej zawodnik Legii Warszawa przegrał w walce o półfinał turnieju.

 

Jak widać sukcesów narasta. Coraz większa ilość zawodników osiąga bardzo dobre wyniki. Jesteśmy z Was dumni!!!
revolution slider plugins-->